Ακολουθήστε μας:

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Οκτώβριος,
2022
07. Οκτώβριος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 Oct 2022 2 Sunday, 2 Oct 2022
3 Monday, 3 Oct 2022 4 Tuesday, 4 Oct 2022 5 Wednesday, 5 Oct 2022 6 Thursday, 6 Oct 2022 7 Friday, 7 Oct 2022 8 Saturday, 8 Oct 2022 9 Sunday, 9 Oct 2022
10 Monday, 10 Oct 2022 11 Tuesday, 11 Oct 2022 12 Wednesday, 12 Oct 2022 13 Thursday, 13 Oct 2022 14 Friday, 14 Oct 2022 15 Saturday, 15 Oct 2022 16 Sunday, 16 Oct 2022
17 Monday, 17 Oct 2022 18 Tuesday, 18 Oct 2022 19 Wednesday, 19 Oct 2022 20 Thursday, 20 Oct 2022 21 Friday, 21 Oct 2022 22 Saturday, 22 Oct 2022 23 Sunday, 23 Oct 2022
24 Monday, 24 Oct 2022 25 Tuesday, 25 Oct 2022 26 Wednesday, 26 Oct 2022 27 Thursday, 27 Oct 2022 28 Friday, 28 Oct 2022 29 Saturday, 29 Oct 2022 30 Sunday, 30 Oct 2022
31 Monday, 31 Oct 2022 1 2 3 4 5 6

Οι Εκδηλώσεις του Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

ΔΟΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοτικό Κολυμβητήριο

Δημοτική Βιβλιοθήκη - Ηλεκτρονικός Κατάλογος

Δημοτικοί Κινηματογράφοι Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

Υποδομή Γεωχωρικών Πληροφοριών

DigitalRequest

Φεστιβάλ στη θάλασσα

ΚΔΒΜ ΙΙ Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Γόνιμο Έδαφος - Πολυχώρος Λιπασμάτων

Υιοθετήστε ένα ζωάκι

BannerSVAK

Your Europe - Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΟΥ

Δι@ύγεια Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας