Ακολουθήστε μας:

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗΣ & ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΑ ΚΑΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ || ΜΑΪΟΣ 2024
Επισκέψεις : 4851

ΚΑΠΗ1ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21046365302ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21046253743ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21040045004ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ: 21043101555ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ: 21040060026ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21043163601ο ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΗΛ:21046105382ο ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΗΛ: 21046345603ο ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΗΛ:2104612122
Μεγάλη Τετάρτη 1 Μαΐου 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER
Μεγάλη Πέμπτη 2 Μαΐου
1) ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ
ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
Μεγάλη Παρασκευή 3 Μαΐου
Μεγάλο Σάββατο 4 Μαΐου
Κυριακή του Πάσχα 5 Μαΐου
Δευτέρα του Πάσχα 6 Μαΐου
Τρίτη του Πάσχα 7 Μαΐου
Τετάρτη του Πάσχα 8 Μαΐου 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER
Πέμπτη του Πάσχα 9 Μαΐου 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ
2) ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ
ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
Παρασκευή του Πάσχα 10 Μαΐου 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕ ΕΠΤΑΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Σάββατο 11 Μαΐου
Κυριακή του Θωμά 12 Μαΐου
Δευτέρα 13 Μαΐου ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΛΗΨΗ Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ Κ.Υ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ.
Τρίτη 14 Μαΐου ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΑΝΟΙΑΣ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 11:30μμ.-12:30μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΝΟΗΤΙΚΗΣ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΑΠΌ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 10:00πμ.-11:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 π.μ.-11:30 π.μ.4) ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΛΩΝ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ.
Τετάρτη 15 Μαΐου 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ 1) ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER
Πέμπτη 16 Μαΐου ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ. ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 1) ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕ ΕΠΤΑΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Σάββατο 18 Μαΐου
Κυριακή 19 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ.
2) ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ.
ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ.
Τρίτη 21 Μαΐου ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΑΝΟΙΑΣ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 11:30μμ.-13:00μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ.
2) ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ.
1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΝΟΗΤΙΚΗΣ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΑΠΌ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 10:00πμ.-11:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 π.μ.-11:30 π.μ.4) ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΚΟΙΝΟΣ ΓΙΑ Α΄ΚΑΙ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ.
Τετάρτη 22 Μαΐου 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1)ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER
Πέμπτη 23 Μαΐου 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ
2) ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ
ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 5)ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΛΗΨΗ Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ Κ.Υ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
Παρασκευή 24 Μαΐου 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕ ΕΠΤΑΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Σάββατο 25 Μαΐου
Κυριακή 26 Μαΐου
Δευτέρα 27 Μαΐου ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ.
2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ.
ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ. ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ.
Τρίτη 28 Μαΐου ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 πμ.-12:00μμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΑΝΟΙΑΣ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 11:30μμ.-13:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΝΟΗΤΙΚΗΣ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΑΠΌ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 10:00πμ.-11:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 π.μ.-11:30 π.μ.4) ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΛΩΝ ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ.
Τετάρτη 29 Μαΐου 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 1) ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER
Πέμπτη 30 Μαΐου ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ. ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2)ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ 3)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
Παρασκευή 31 Μαΐου 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΔΡΑΣΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ Δ/ΝΣΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝ.ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ.ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΖΑΝΝΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕ ΕΠΤΑΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Διεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης
Μικράς Ασίας 143, Κερατσίνι
Τηλέφωνα Επικοινωνίας Τμήματος Προστασίας Τρίτης Ηλικίας
Γραμματεία: 210-4006860, εσωτ:102 και
Προϊσταμένη: 2104006860 εσωτ:121
Παροχή ψυχολογικής υποστήριξης -Ψυχοθεραπεία σε άτομα ηλικίας άνω των 55 και ΑΜΕΑ.
Σε συνεργασία με την Δ/νση Αθλητισμού του Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας,παροχή ΔΩΡΕΑΝ άθλησης στα μέλη των ΚΑΠΗ του Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας, σε ομαδικό πρόγραμμα, ως εξής:
1.Πολιτιστικό Κέντρο ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ -Εμμανουήλ Μπενάκη 70
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή , ώρες 09:00πμ-10:00πμ.
2.Πολιτιστικό Κέντρο ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ -Μικράς Ασίας 24
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη , ώρες 08:30πμ-09:30πμ.
3.Πολιτιστικό Κέντρο ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ-Βύρωνος 79
Δευτέρα έως Παρασκευή , ώρες 08:30πμ-09:30πμ.
4.Πολιτιστικό Κέντρο ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ, Ρήγα Φεραίου & Κουντουριώτου
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη , ώρες 08:30πμ-09:30πμ.
Αυστηρά με την επίδειξη κάρτας μέλους του ΚΑΠΗ, η συμμετοχή των ατόμων στα προγράμματα.