Ακολουθήστε μας:

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗΣ & ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΑ ΚΑΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ || ΙΟΥΝΙΟΣ 2024
Επισκέψεις : 2905

ΚΑΠΗ1ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21046365302ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21046253743ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21040045004ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ: 21043101555ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ: 21040060026ο ΚΑΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΗΛ:21043163601ο ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΗΛ:21046105382ο ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΗΛ: 21046345603ο ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΗΛ:2104612122
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2 ) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ.
ΤΡΙΤΗ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 09:30-11:00πμ. 2)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. 1) ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00πμ.-11:30πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 11:30πμ.-13:00μμ. 4) ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΛΩΝ (Α΄+ Β΄ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΩΝ ΚΑΠΗ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΣΤΡΑΚΙ
ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 9:30πμ.-11:00πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-11:00πμ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2 ) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 10 & 11/6/24 ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ (Α΄+Β΄+Γ΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 10 & 11/6/24 ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ (Α΄+Β΄+Γ΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 10 & 11/6/24 ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ (Α΄+Β΄+Γ΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠ/ΝΑΣ)
ΤΡΙΤΗ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. ΟΛΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΜΑΡΥΝΘΟ ΕΥΒΟΙΑΣ 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 09:30-11:00πμ. 2)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. 1) ΤΕΣΤ ΜΝΗΜΗΣ (2ος ΚΥΚΛΟΣ) ΑΠO ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ALHEIMER ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 10 & 11/6/24 ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ (Α΄+Β΄+Γ΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 10 & 11/6/24 ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ (Α΄+Β΄+Γ΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΕΤΟΧΙΟ Ι.Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΛΩΝΑΣ & ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΙΣ 11:00-12:30μμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2)ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕ ΕΠΤΑΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΕΜΠΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 9:30πμ.-11:00πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟ ΚΑΠΗ ΜΕ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΛΗΨΗ Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ Κ.Υ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ.
ΤΡΙΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 09:30-11:00πμ. 2)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11:15πμ. ΟΛΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00πμ.-11:30πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 11:30πμ.-13:00μμ. 4) ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΛΩΝ (Α΄+ Β΄ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ Κ.Υ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 2)ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΟ Κ.Υ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΙΣ 11:00-12:30μμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ Κ.Υ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 3)ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ.
ΠΕΜΠΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ 1) ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ 2)ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ Κ.Υ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1)ΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 9:30πμ.-11:00πμ. 2)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ & ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΟΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΣΤΟ Α΄ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΤΙΣ 11:15πμ.-13:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ & ΠΡΟΛΗΨΗ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΜΕ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘ.ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-11:00πμ. 1 ) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΟ Β΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09:30πμ.-11:00πμ. 3)ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΡΓΙΑ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ
ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 11:00πμ.-12:30μμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:00 μμ. ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00πμ.-11:30πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 11:30πμ.-13:00μμ. 4) ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΛΩΝ (Α΄+ Β΄ΔΡΑΠ/ΝΑΣ) 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2) ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ 10:00πμ.-12:00μμ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕ ΕΠΤΑΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 10:00 πμ.-12:00μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΣΤΙΣ 11:00-12:30μμ. 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2)ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 4) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. 1) ΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ 9:30πμ.-10:30πμ. 2) ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 10:00 π.μ. 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΠΟ Κ.Υ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΛΗΨΗ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΜΕ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘ.ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝ.ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΠΕ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ.
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟ ΚΑΠΗ ΣΤΙΣ 10:00 πμ.ΑΠΟ Κ.Υ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ :9:00πμ.-10:00 πμ. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ «ΤΟΤΕ, ΤΩΡΑ, ΠΑΝΤΑ» 1) ΟΜΑΔΑ ΥΓΙΕΙΝΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ 9:00πμ.-10:00πμ. 2) ΟΜΑΔΑ ΧΟΡΩΔΙΑΣ 17:00μμ.-18:00μμ. 3) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ «ΤΟΤΕ, ΤΩΡΑ, ΠΑΝΤΑ» ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 1) ΠΑΡΟΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΠΌ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΠΗ 2)ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ 18:00μμ.-19:30μμ. ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΠΙΚΝΙΚ ΣΤΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝΤΩΝΗ ΤΡΙΤΣΗ.ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΠΗ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΟ. 1) ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΑΠΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18:00μμ-19:30μμ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ
Διεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης
Μικράς Ασίας 143, Κερατσίνι
Τηλέφωνα Επικοινωνίας Τμήματος Προστασίας Τρίτης Ηλικίας
Γραμματεία: 210-4006860, εσωτ:102 και
Προϊσταμένη: 2104006860 εσωτ:121
Παροχή ψυχολογικής υποστήριξης -Ψυχοθεραπεία σε άτομα ηλικίας άνω των 55 και Ατομα με Αναπηρία(ΑμεΑ).
Σε συνεργασία με την Δ/νση Αθλητισμού του Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας,παροχή ΔΩΡΕΑΝ άθλησης στα μέλη των ΚΑΠΗ του Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας, σε ομαδικό πρόγραμμα, ως εξής:
1.Πολιτιστικό Κέντρο ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ -Εμμανουήλ Μπενάκη 70
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή , ώρες 09:00πμ-10:00πμ.
2.Πολιτιστικό Κέντρο ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ -Μικράς Ασίας 24
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη , ώρες 08:30πμ-09:30πμ.
3.Πολιτιστικό Κέντρο ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ-Βύρωνος 79
Δευτέρα έως Παρασκευή , ώρες 08:30πμ-09:30πμ.
4.Πολιτιστικό Κέντρο ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ, Ρήγα Φεραίου & Κουντουριώτου
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη , ώρες 08:30πμ-09:30πμ.
Αυστηρά με την επίδειξη κάρτας μέλους του ΚΑΠΗ, η συμμετοχή των ατόμων στα προγράμματα.