Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ιούλιος,
2022
Ιούλιος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
27 28 29 30 1 Friday, 1 Jul 2022 2 Saturday, 2 Jul 2022 3 Sunday, 3 Jul 2022
4 Monday, 4 Jul 2022 5 Tuesday, 5 Jul 2022 6 Wednesday, 6 Jul 2022 7 Thursday, 7 Jul 2022 8 Friday, 8 Jul 2022 9 Saturday, 9 Jul 2022 10 Sunday, 10 Jul 2022
11 Monday, 11 Jul 2022 12 Tuesday, 12 Jul 2022 13 Wednesday, 13 Jul 2022 14 Thursday, 14 Jul 2022 15 Friday, 15 Jul 2022 16 Saturday, 16 Jul 2022 17 Sunday, 17 Jul 2022
18 Monday, 18 Jul 2022 19 Tuesday, 19 Jul 2022 20 Wednesday, 20 Jul 2022 21 Thursday, 21 Jul 2022 22 Friday, 22 Jul 2022 23 Saturday, 23 Jul 2022 24 Sunday, 24 Jul 2022
25 Monday, 25 Jul 2022 26 Tuesday, 26 Jul 2022 27 Wednesday, 27 Jul 2022 28 Thursday, 28 Jul 2022 29 Friday, 29 Jul 2022 30 Saturday, 30 Jul 2022 31 Sunday, 31 Jul 2022

Οι Εκδηλώσεις του Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

Υιοθετήστε ένα ζωάκι

Δημοτική Βιβλιοθήκη - Ηλεκτρονικός Κατάλογος

Υποδομή Γεωχωρικών Πληροφοριών

Δημοτικοί Κινηματογράφοι Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

ΔΟΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοτικό Κολυμβητήριο

Φεστιβάλ στη θάλασσα

ΚΔΒΜ ΙΙ Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Γόνιμο Έδαφος - Πολυχώρος Λιπασμάτων

Your Europe - Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΟΥ

Δι@ύγεια Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας

BannerSVAK

DigitalRequest