Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Αύγουστος,
2022
15. Αύγουστος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 Monday, 1 Aug 2022 2 Tuesday, 2 Aug 2022 3 Wednesday, 3 Aug 2022 4 Thursday, 4 Aug 2022 5 Friday, 5 Aug 2022 6 Saturday, 6 Aug 2022 7 Sunday, 7 Aug 2022
8 Monday, 8 Aug 2022 9 Tuesday, 9 Aug 2022 10 Wednesday, 10 Aug 2022 11 Thursday, 11 Aug 2022 12 Friday, 12 Aug 2022 13 Saturday, 13 Aug 2022 14 Sunday, 14 Aug 2022
15 Monday, 15 Aug 2022 16 Tuesday, 16 Aug 2022 17 Wednesday, 17 Aug 2022 18 Thursday, 18 Aug 2022 19 Friday, 19 Aug 2022 20 Saturday, 20 Aug 2022 21 Sunday, 21 Aug 2022
22 Monday, 22 Aug 2022 23 Tuesday, 23 Aug 2022 24 Wednesday, 24 Aug 2022 25 Thursday, 25 Aug 2022 26 Friday, 26 Aug 2022 27 Saturday, 27 Aug 2022 28 Sunday, 28 Aug 2022
29 Monday, 29 Aug 2022 30 Tuesday, 30 Aug 2022 31 Wednesday, 31 Aug 2022 1 2 3 4

Οι Εκδηλώσεις του Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

Υιοθετήστε ένα ζωάκι

Δημοτική Βιβλιοθήκη - Ηλεκτρονικός Κατάλογος

Υποδομή Γεωχωρικών Πληροφοριών

Δημοτικοί Κινηματογράφοι Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

ΔΟΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοτικό Κολυμβητήριο

Φεστιβάλ στη θάλασσα

ΚΔΒΜ ΙΙ Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Γόνιμο Έδαφος - Πολυχώρος Λιπασμάτων

Your Europe - Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΟΥ

Δι@ύγεια Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας

BannerSVAK

DigitalRequest