Πρόσληψη προσωπικού, με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά εκατό (100) ατόμων, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες καθαριότητας των σχολικών μονάδων του Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας για το διδακτικό έτος 2024-2025
Προειδοποίηση
JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 630
ΑΠΟΦ. 85 Ο.Ε. ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ – ΜΥΟΚΤΟΝΙΑΣ- ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ