Ακολουθήστε μας:

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Νοέμβριος,
2022
Νοέμβριος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
31 1 Tuesday, 1 Nov 2022 2 Wednesday, 2 Nov 2022 3 Thursday, 3 Nov 2022 4 Friday, 4 Nov 2022 5 Saturday, 5 Nov 2022 6 Sunday, 6 Nov 2022
7 Monday, 7 Nov 2022 8 Tuesday, 8 Nov 2022 9 Wednesday, 9 Nov 2022 10 Thursday, 10 Nov 2022 11 Friday, 11 Nov 2022 12 Saturday, 12 Nov 2022 13 Sunday, 13 Nov 2022
14 Monday, 14 Nov 2022 15 Tuesday, 15 Nov 2022 16 Wednesday, 16 Nov 2022 17 Thursday, 17 Nov 2022 18 Friday, 18 Nov 2022 19 Saturday, 19 Nov 2022 20 Sunday, 20 Nov 2022
21 Monday, 21 Nov 2022 22 Tuesday, 22 Nov 2022 23 Wednesday, 23 Nov 2022 24 Thursday, 24 Nov 2022 25 Friday, 25 Nov 2022 26 Saturday, 26 Nov 2022 27 Sunday, 27 Nov 2022
28 Monday, 28 Nov 2022 29 Tuesday, 29 Nov 2022 30 Wednesday, 30 Nov 2022 1 2 3 4

Οι Εκδηλώσεις του Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

ΔΟΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοτικό Κολυμβητήριο

Δημοτική Βιβλιοθήκη - Ηλεκτρονικός Κατάλογος

Δημοτικοί Κινηματογράφοι Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

Υποδομή Γεωχωρικών Πληροφοριών

DigitalRequest

Φεστιβάλ στη θάλασσα

ΚΔΒΜ ΙΙ Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Γόνιμο Έδαφος - Πολυχώρος Λιπασμάτων

Υιοθετήστε ένα ζωάκι

BannerSVAK

Your Europe - Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΟΥ

Δι@ύγεια Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας