Ακολουθήστε μας:

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Σεπτέμβριος,
2022
26. Σεπτέμβριος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
29 30 31 1 Thursday, 1 Sep 2022 2 Friday, 2 Sep 2022 3 Saturday, 3 Sep 2022 4 Sunday, 4 Sep 2022
5 Monday, 5 Sep 2022 6 Tuesday, 6 Sep 2022 7 Wednesday, 7 Sep 2022 8 Thursday, 8 Sep 2022 9 Friday, 9 Sep 2022 10 Saturday, 10 Sep 2022 11 Sunday, 11 Sep 2022
12 Monday, 12 Sep 2022 13 Tuesday, 13 Sep 2022 14 Wednesday, 14 Sep 2022 15 Thursday, 15 Sep 2022 16 Friday, 16 Sep 2022 17 Saturday, 17 Sep 2022 18 Sunday, 18 Sep 2022
19 Monday, 19 Sep 2022 20 Tuesday, 20 Sep 2022 21 Wednesday, 21 Sep 2022 22 Thursday, 22 Sep 2022 23 Friday, 23 Sep 2022 24 Saturday, 24 Sep 2022 25 Sunday, 25 Sep 2022
26 Monday, 26 Sep 2022 27 Tuesday, 27 Sep 2022 28 Wednesday, 28 Sep 2022 29 Thursday, 29 Sep 2022 30 Friday, 30 Sep 2022 1 2

Οι Εκδηλώσεις του Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

ΔΟΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοτικό Κολυμβητήριο

Δημοτική Βιβλιοθήκη - Ηλεκτρονικός Κατάλογος

Δημοτικοί Κινηματογράφοι Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας

Υποδομή Γεωχωρικών Πληροφοριών

DigitalRequest

Φεστιβάλ στη θάλασσα

ΚΔΒΜ ΙΙ Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας

Γόνιμο Έδαφος - Πολυχώρος Λιπασμάτων

Υιοθετήστε ένα ζωάκι

BannerSVAK

Your Europe - Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΟΥ

Δι@ύγεια Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας